مشهد-بلوار فردوسی-بین فردوسی ۲۰و۲۲-پلاک ۴۸۶-واحد۳
Vekalatmashhad.a@gmail.com
09150676143-09155362926
تماس با ما

وکیل پایه یک دادگستری زهرا سادات آزاد منجیری ریحانه عباسی راد

  • پروردگار را شاکریم که  به این صفت شناخته می شویم که اگر کار یا پرونده ای را قابل انجام ندانند یا احتمال بالای شکست بدهند، این را صادقانه به موکل گفته و وی را آگاه می کنند.
  •  شما بدون اینکه دستمزد اضافی پرداخت نمایید جهت پیگیری بهتر و حصول نتیجه ی ارزشمندتر دو وکیل پایه یک دادگستری خواهید داشت و هر دو وکیل با تلاش و هم افزایی و هماهنگی، تمام تلاش خود را در جهت حصول نتیجه به نفع موکل بکار خواهند بست.
  • وکیل دادگستری باید به آن درجه از غنای مادی، روانی، معنوی و به آن میزان از رشد اجتماعی رسیده باشد که پرونده ای را از سر نیاز شخصی خود قبول نکند، چرا که در غیر این صورت موکل را در مسیر نادرست قرار داده و خود را بی اعتبار نموده و به منافع موکل آسیب می رساند. تلاش، اصرار، هدف و شعار ما در دفتر وکالت همیشه همین بوده است.
  • در طول دوران فعالیت خود به تجربه دریافتهایم که تحقیقات مقدماتی قبل از طرح هر دعوا ضروری است ، پس قبل از هر دعوا در یک مهلت چند روزه در مورد شعبه احتمالی که پرونده به آن ارجاع می شود و نظر قاضی احتمالی پرونده و نحوه رسیدگی ایشان و اعتبار و اصالت دلایل ارائه شده از سوی موکل و ویژگی های طرف دعوا ، تحقیق نموده و با تمام توان تلاش می کنیم دعوا به درستی طرح شود.
  • با در نظر گرفتن اخلاق حرفه ای ، انصاف و وجدان در صورتی که موکل در هر مرحله ای از دادرسی به هر دلیلی از ادامه ی جریان پرونده منصرف شود دستمزد خود را بر اساس میزان کارهای انجام شده و تلاش صورت گرفته با جلب نظر موکل، محاسبه نموده و هر چند که عرف حاکم، وکیل را به محض شروع اقدام، مستحق دریافت کل دستمزد می داند، ولی روش ما این است که مابقی را به موکل پس میدهیم. و در واقع معتقدیم وکیل باید مرحمی بر آلام موکل باشد و نه اینکه دردی به دردهای وی اضافه کند.